Coaching to pasja, energia i ocean możliwości.

Zostając coachem zyskujesz nie tylko niezwykle fascynujący zawód, lecz również weryfikujesz i zmieniasz swój sposób na życie. Filozofia coachingu zaprasza Cię do tego, aby odkryć swój potencjał, odważnie dokonywać zmian i zacząć prowadzić życie pełne pasji i energii.

Oferta edukacji coachingowej jest dość szeroka i urozmaicona. My proponujemy kurs coachingowy, który kładzie nacisk na naukę przez doświadczanie. Nie korzystamy z popularnych rozwiązań internetowych, ponieważ uważamy, że na etapie nabywania umiejętności coachingowych, niezwykle istotny jest kontakt bezpośredni nauczyciela z uczestnikiem zajęć i realne doświadczenie, które owocuje konsekwentnym wzrostem kompetencji. Zatem, jeżeli chcesz zostać coachem, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego kursu coachingowego.

Co zyskasz dzięki coachingowi?
  • Możesz zmienić swój zawód i pracować jako coach.
  • Możesz wzbogacić swoje umiejętności zawodowe i skuteczniej zarządzać lub współpracować z innymi ludźmi.
  • Możesz zmienić swój sposób budowania relacji z bliskimi i sprawić, że będą one dla ciebie źródłem satysfakcji i radości.
  • Możesz również odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i zmienić perspektywę życia zyskując dostęp do swojej misji i wizji.
 Zapraszamy Ciebie do podróży coachingowej.