Trener rozwoju osobistego? Coach?

Kim jest coach? Co to znaczy „dobry coach“? Warszawa i inne polskie miasta oferują wiele nazwisk i wiele specjalizacji coachingowych. Gdzie w tym bezliku ukrywają się dobrzy coachowie? W Warszawie czy gdzieś indziej? Czy coach i trener rozwoju osobistego to to samo? Czy trenerzy rozwoju osobistego – Warszawa ma ich mnóstwo – zajmują się też pracą coachingową dla organizacji biznesowych?

Potencjalny klient coachingu – biznesowy i niebiznesowy – może mieć wiele wątpliwości i pytań. I ma prawo je zadać, by zweryfikować potencjał coacha oraz sprawdzić, na ile dana osoba ma szansę odpowiedzieć na pokładane w niej nadzieje oraz zrealizować potrzeby coachingowe osoby, zespołu lub organizacji. Z tego powodu chętnie spotykamy się, odpowiadamy na wszelkie pytania i budujemy ofertę adekwatną do naszego rozumienia potrzeb klienta. Na bieżąco ją też weryfikujemy – jesteśmy otwarci na wszelkie informacje zwrotne. Mamy też do dyspozycji referencje – mogą nas zarekomendować osoby, które współpracowały z nami przy różnych projektach, nasi klienci.

Na tej stronie znajdują się krótkie opisy zawodowej drogi – w tym edukacji i ścieżek kariery – coachów WINGS. W naszej codzienności różnorodność nam sprzyja. To dzięki niej – a także dzięki naszej wiedzy i kreatywności – powstają niepowtarzalne projekty coachingowe i szkoleniowe. Mamy nadzieję, że w naszym zespole znajdziecie Państwo kogoś, z kim będziecie chcieli odbyć niezwykłą, bo coachingową podróż w głąb siebie, poprzez meandry swojego zespołu. A może zechcecie wraz z nami uczyc się coachingu? Jako team nauczycielski mamy do zaproponowania nie tylko bardzo konkretny przekaz merytoryczny, ale też niezwykle zindywidualizowane podejście do pracy coachingowej, dzięki któremu jasne jest jedno – każdy sam może odkryć swoją drogę do mistrzostwa.

Nasz zespół