– Jak długo trzeba czekać na zmianę? – spytał uczeń.
– Jeżeli chcesz czekać, to długo. – odparł mistrz.

Life Coaching

Kiedy warto zdecydować się na rozwój osobisty? Life coaching – co to właściwie jest? Jak wyglądają możliwości life coachingu w Warszawie?

Life coaching to nic innego jak popularna nazwa wsparcia coachingowego oferowanego osobom prywatnym (w odróżnieniu do firm). To coaching indywidualny, w ramach którego osoba zainteresowana coachingiem (Klient coachingu) najpierw wybiera potencjalnego coacha, z którym ustala cele, a następnie podejmuje proces coachignowy. Ilość sesji jest ustalana indywidualnie, a poszczególne sesje coachingowe trwają od 1-1,5h.

Life coaching jest coraz bardziej powszechną formą pracy rozwojowej, stąd warto poświęcić chwilę na wybór odpowiedniego coacha. Przed rozpoczęciem procesu coachingowego zapraszamy do odbycia bezpłatnej konsultacji, podczas której odpowiadamy na wszelkie pytania tak, aby potencjalny klient mógł poznać nas, nasz styl pracy i filozofię naszej działalności i by mógł świadomie podjąć decyzję, czy jesteśmy dla niego odpowiednim partnerem w procesie rozwoju osobistego.

Osoby decydujące się na coaching zazwyczaj znajdują się w trudnym dla siebie momencie życiowym, szukają nowych rozwiązań/umiejętności, chcą lepiej poznać siebie. Tematyka, którą Klient podejmuje w trakcie swojego procesu coachingowego, może dotyczyć zarówno spraw zawodowych, jak i rozmaitych trudności relacyjnych. Duże korzyści z life coachingu odnoszą osoby, które mają poczucie, że ich dotychczasowe wzorce działania przestały być skuteczne i aby rozwikłać swoje problemy potrzebują wyjścia ze starych schematów.

Indywidualne sesje coachingowe są częścią naszej oferty rozwoju osobistego w Warszawie. Drugą odnogę stanowią warsztaty coachingowe, które w odróżnieniu do sesji indywidualnych, prowadzone są w grupie.

Jeżeli w tym momencie swojego życia stawiasz na rozwój osobisty (Warszawa nie jest jedynym miejscem, w którym działamy!) i zastanawiasz się, czy life coaching jest dla Ciebie, umów się z nami na sesję konsultacyjną, a chętnie wspólnie z Tobą sprawdzimy, co byłoby dla Ciebie optymalne.

---