Szkolenie? Coaching? Warszawa?

Jesteśmy butikową firmą ekspercką, która wspiera rozwój organizacji oraz firm, oferując produkty szkoleniowe oraz coachingowe w Warszawie i całej Polsce. Z pasją wspieramy też osoby indywidualne na ścieżce ich rozwoju.

Wyróżnia nas koncentracja na wartościach coachingowych. Wszelkie nasze produkty są skrojone tak, aby na początku zbadać z naszym klientem oczekiwany efekt, a następnie pomóc mu dojść do upragnionego celu używając przy tym narzędzi szkoleniowo-coachingowych.

Owocem naszego wieloletniego doświadczenia coachingowego jest również kurs coachingu. Warszawa jest miejscem, do którego zapraszamy osoby zainteresowane umiejętnościami coachingowymi oraz przygotowujące się do zawodu coacha.

Oferta edukacji coachingowej jest dość szeroka i urozmaicona. My proponujemy kurs coachingowy w Warszawie, który kładzie nacisk na naukę przez doświadczanie. Nie korzystamy z popularnych rozwiązań internetowych, ponieważ uważamy, że na etapie nabywania umiejętności coachingowych, niezwykle istotny jest kontakt bezpośredni nauczyciela z uczestnikiem zajęć i realne doświadczenie, które owocuje konsekwentnym wzrostem kompetencji. Zatem, jeżeli chcesz zostać coachem, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego kursu coachingowego: zostancoachem.pl.

  • Szukasz ekspertów coachingu w Warszawie, którzy wesprą Ciebie lub Twoją firmę w rozwoju?
  • Być może potrzebujesz szkolenia, lecz chcesz je przeprowadzić w innowacyjny sposób?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Być może zaintrygował Cię coaching? Warszawa jest miastem, w którym chcesz skończyć kurs coachingowy? A może potrzebujesz szkoleń? Zapraszamy do eksploracji naszej strony i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i stwórzmy produkt coachingowy dla Ciebie.