Warsztaty Coachingowe

  • Chcesz się zatrzymać w codziennym biegu?
  • Być może szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?
  • Pragniesz inspiracji?

Jeżeli szukasz pomysłu na ciekawe warsztaty coachingowe… to jesteś we właściwym miejscu.

Ogromną satysfakcję sprawia nam realizowanie różnorodnych warsztatów coachingowych, które wspierają ludzi na ich ścieżce rozwoju. Tematyka i specjalizacja warsztatów coachingowych, które oferujemy, w dużej mierze zależy od osobistych zainteresowań, pasji i motywacji naszych coachów.

---

Aktualnie zapraszamy na:

Przystanek Obecność

Warsztaty coachingowe - Obecność

Przystanek Obecność to cykl otwartych warsztatów, których celem jest nauka doświadczania chwili obecnej i jego praktycznego stosowania w życiu codziennym. To spotkania bez doktryn, dogmatów i wysublimowanych rytuałów. Wiele ostatnio mówi się o byciu "tu i teraz”, ale czym to faktycznie jest? Więcej...

---

Warsztat coachingowy to nic innego jak spotkanie grupy osób zainteresowanych rozwojem osobistym, które pod okiem doświadczonego coacha, wykonują wspólnie lub indywidualnie ćwiczenia coachingowe, tak aby rozwiązać nurtujące je dylematy. Zazwyczaj jest też miejsce na odrobinę humoru i podzielenia się ciekawymi wnioskami lub refleksjami.

W naszej ofercie warsztatów coachingowych w Warszawie znajdują się już niezmiennie spotkania „Przystanek Obecność“, które zapraszają do chwili zatrzymania i refleksji oraz wciąż ewoluująca oferta warsztatów wspierających kobiety w ich dążeniu do niezależności i odkrywania siebie. Formę warsztatu coachingowego ma również regularne spotkanie superwizyjne dla coachów, w ramach którego pomagamy coachom zadbać o swą profesjonalną kondycję merytoryczną i emocjonalną.

Miejsce na warsztaty coachingowe: Warszawa (w przypadku kilkugodzinnych zajęć). Organizujemy także kilkudniowe zajęcia wyjazdowe. Aby być na bieżąco z ofertą warsztatów coachingowych WINGS, warto śledzić naszą stronę internetową lub stronę na facebooku.

Udział w warsztatach coachingowych jest również ciekawą formą do zapoznania się z naszym stylem pracy i być może postawienia pierwszych kroków coachingowych. Zdarza się jednak, że Klienci preferują raczej pracę w ramach indywidualnych sesji coachingowych, do których również zapraszamy.